ZAUFALI NAM

Firmy, instytucje, przedsiębiorstwa coraz częściej i chętniej zaczynają korzystać z narzędzia, jakim jest marketing sportowy. Sport staje się bowiem kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność.

 

Nasz klub dostrzega i docenia dwustronne możliwości tkwiące w konsekwentnych i zaplanowanych działaniach z zakresu marketingu sportowego, który jest nowością na rynku artykułów dla zwierząt. Staramy się, aby korzyści płynące z naszej współpracy rozkładały się równomiernie, przynosząc jak najwięcej pozytywnych efektów dla każdej ze stron. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji i utrzymywaniu stałej współpracy. Wyznajemy zasadę, że najlepsze efekty przynosi długotrwałe zaangażowanie się w realizację wspólnych planów.

 

Podstawą naszych działań jest partnerska i profesjonalna rozmowa, dzięki której jesteśmy w stanie precyzyjnie określić potrzeby i wybrać optymalne sposoby realizacji oczekiwań obydwu stron.

Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć siłę Fractal Flyball Team, przyczyniając się do jej sukcesów sportowych.


Zapraszamy do kontaktu.

FRACTAL W MEDIACH

Autorami zdjęć zamieszczonych na stronie są:

- Juls&Jonio (Julia Michalczewska, Grzegorz Szczęsny)

- Just'a'pic ( Justyna Ukleja)

- Pajonk Art (Anna Pająk Radomska)
- Justyna Przepióra

- Radek Piotrowski
- Ewa Zdun
- JTD ( Jan Tadeusz Doliński)
- fotografiapodpsem.pl

- Niuchacz

- Fotorelacje, sesje zdjęciowe- Agata Łapińska
Katarzyna Piotrowska Photography

Logo Fractal Flyball Team
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now